Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v dolní části vesnice Svratouch, na pravém kraji silnice ve směru od města Svratky. Dům č.23p. leží asi 200m od obchodu s potravinami v témže směru od Svratky. Poznávacím znamením je velká lípa na zahradě.

  Vybavení a služby

Dům a zahrada jsou standartně a účelně vybaveny. Dům může být využíván jednou větší skupinou nebo menšími skupinami formou kompletně vybavených 4 apartmánů.Největší apartmán má velkou kuchyň , která slouší jako společenská místnost . Nabízí se vlastní vaření v kuchyni vybavené vařením a nádobím do 20 osob. Vybavení kuchyně: el.sporák s troubou, mikrovlná trouba,myčka nádobí, rychlovarná konvice, lednička. 3 koupelny - sprchy, vany, 4x WC. Ložnice: postele, skříně,noční stolky s lampičkami. Pokoje v apartmánech s TV. Zahrada: volejbalové hřiště, zastřešený pingpongový stůl, zahradní posezení pro 20-30 lidí, zahradní gril,bedna na pečení selete, malý zahradní dětský bazén - průměr 2,5 m s hlobkou 80 cm. Zahrada je oplocebna. k dispozici bedna na rožnění selat. Topení: centrální plynem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Stravování: ve Svratouchu 2 hospody, vaří se jen v pracovní dny. Nejbližší hospoda s vařením 15min pěšky do Svratky. Rybník , "Chochol" , nejvýše položený rybník na Vysočině,vhodný pro koupání i k rybaření je od objektu vzdálen cca. 500 m. V zimě: Nejbližší vlek ve Svratce, cca. 2km. Rekreace hlavně spočívá hlavně v turistice, cykloturistice v pěkné přírodě plné rybníků, potoků a hlubokých lesů.

Zpět


TOPlist
  Stará pošta Svratouch
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Stará pošta
Ceník ubytování a stravování